MÖBLER / Bord / Piedestal 8513179
nr 851 3179
Piedestal
Kolonn, trä, Bemålad, höjd: 102 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:46:50
350 kr
450 kr
450 kr